KLINIKA

Nowoczesna klinika stomatologiczna w Krakowie

Klinika Stomatologia Steczko ma swoje trwałe miejsce na krakowskiej mapie usług stomatologicznych. Leczymy pacjentów już od ponad 20 lat. Nasza historia to droga od marzenia o kompleksowej opiece stomatologicznej do jednej z najbardziej innowacyjnych placówek w Polsce.

baner_lekarze-2

Z pasji do stomatologii

Stomatologia Steczko powstała z inicjatywy lekarza stomatologa Wacława Steczko. Założyciel kliniki rozwijał swoją wiedzę i umiejętności podczas wieloletniej działalności w Katedrze Protetyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego marzeniem podczas wielu lat pracy w publicznych zakładach opieki zdrowotnej było to, aby stworzyć miejsce, gdzie pacjenci będą mogli zostać otoczeni całościową opieką i skorzystać z usług ze wszystkich dziedzin stomatologii. Ten pomysł udało mu się zrealizować w 1999 roku. Tworząc swoją klinikę, Wacław Steczko kierował się ideą otwartości na potrzeby pacjentów i gwarantowania im najwyższego poziomu usług. Dzięki niemu Stomatologia Steczko to dziś zespół świetnych i oddanych swojej pasji fachowców, którzy pracują w nowocześnie wyposażonych gabinetach stomatologicznych. Stało się to możliwe poprzez ciągłe doskonalenie się naszych lekarzy i inwestowanie w innowacyjny sprzęt. Najlepszą rekomendacją dla naszej kliniki jest zaufanie naszych pacjentów, którym obdarzają nas na nowo każdego dnia.

Kompleksowa oferta usług stomatologicznych

W klinice Stomatologia Steczko skorzystacie Państwo z następujących usług:

  • stomatologia zachowawcza
  • endodoncja: leczenie kanałowe
  • periodontologia: leczenie chorób przyzębia
  • implantologia: implanty
  • protetyka stomatologiczna: korony, mosty, wkłady,protezy
  • pedodoncja: leczenie najmłodszych pacjentów
  • zaburzenia czynnościowe narządu żucia
  • ortodoncja: leczenie wad zgryzu
Komfortowe gabinety i innowacyjny sprzęt

Zapraszamy do naszych 5 nowocześnie zaprojektowanych gabinetów stomatologicznych, gabinetu chirurgicznego i stomatologiczno-ortodontycznego. W pracowni diagnostycznej mamy do dyspozycji pantomograf i tomografię komputerową (CBCT). Korzystamy również ze skanera  wewnątrzustnego 3D.